این وب سایت به عنوان مرکز تخصصی مشاوره و فروش نوشیدنی های سلامت شرکت دمنوش نیوشا از جمله دمنوش گیاهی فعالیت می کند؛ اگر به دنبال محصولات و دمنوش های نیوشا از جمله دمنوش گیاهی نیوشا و دمنوش لاغری هستید، لطفاً جهت مشاوره رایگان و سفارش دمنوش نیوشا با ما تماس بگیرید.

شرکت پارس “نیوشانیک ” یکی از قدیمی ترین شرکت های بازاریابی شبکه ای در ایران است که در سال ۱۳۹۱ که به فاصله کوتاهی از قانونی شدن فعالیت بازاریابی شبکه ای موفق به کسب مجوز از مرکز امور اصناف و بازرگانان کشور گردید و تحت شماره ۴۲۵۸۰۰ در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردید. نیوشایک با هدف فروش مستقیم محصولات شرکت نیوشاداریان تاسیس شده است . این شرکت بر اساس تبصره ۲ ماده ۵ قانون نظام صنفی کشور موفق به اخذ پروانه کسب دائم به شماره ۰۴۲۶۹۲۴۷۸۰ گردیده است .

نیوشانیک نماینده انحصاری عرضه و فروش محصولات سهامدار و شرکت مادر خود ، نیوشاداریان ، است که بجای اینکه محصولات “نیوشا” را از روش های مرسوم ارائه کند ، از روش بازاریابی شبکه ای برای ارائه محصولات استفاده می کند و از این طریق ، محصولات را به صورت مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

سایت ایران نیوشا با مدیریت آقای منوچهر صالحی از مشاوران رسمی شرکت نیوشا فعال می باشد.

مشخصات ایشان در وب سایت  www.newshanik.ir  ثبت شده و قابل پیگیری از مراجع قانونی است .

همچنین میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۶۳۴۰۸ تماس گرفته و با دادن کد ملی و مشخصاتی که روی عکس زیر ثبت شده است استعلام بگیرید .

وب سایت ایران نیوشا به عنوان بخشی از اعضای شرکت نیوشانیک مسئولیت مشاوره فروش محصولات تولید شده این شرکت را، با روش تجارت مدرنی به نام بازاریابی شبکه ای بر عهده دارد .


 سبد محصولات تولیدی شرکت از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در کشورمان ایران تولید شده و شامل انواع چای های سبز و سیاه مخلوط با گیاهان طبیعی، دمنوش های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه است که با برند تجاری «نیوشا» تولید می شوند.

این محصولات در فروشگاه ها یافت نمی شوند و فقط به روش مستقیم از طریق شبکه توزیع بازاریابی شبکه ای نیوشانیک و نمایندگان مستقل آموزش دیده به مصرف کنندگان معرفی و ارائه می شوند.

 

لیست خدمات و مجوزهای دمنوش نیوشا و شرکت نیوشا :


پروانه کسب بازاریابی شبکه ای :


سازمان ملی استاندارد:
      


سازمان غذا و دارو :


وزارت صنعت و معدن و تجارت :


سفارش آن لاین دمنوش های نیوشا

برای مشاوره و ارسال محصولات با شماره ۰۹۰۳۶۷۰۳۱۱۹ [صالحی] تماس بگیرید.


.
.

همچنین شما عزیزان میتوانید در پیام رسان های : واتس اپ ، سروش ، تلگرام با شماره ۰۹۰۳۶۷۰۳۱۱۹ با ما در ارتباط باشید. شماره بالا را در گوشی خود ذخیره کنید . در یکی از پیام رسان ها پیام بدید.

با کلیک روی هر یک از آیکون های زیر نیز میتوانید مستقیم با ما ارتباط داشته باشید:


با من تماس بگیرید

برای مشاوره طریقه مصرف و انتخاب بهترین دمنوشها به صورت رایگان با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام همین شماره در ارتباط باشید.

همراه: ۰۹۰۳۶۷۰۳۱۱۹

پیامک: ۶۰۰۰۷۰ ۵۰۰۰۱۰۷۰

ایمیل: info {at} irannewsha.com

اینستاگرام: کلیک کنید

تلگرام: کلیک کنید

سروش : کلیک کنید

واتس اپ : کلیک کنید